Silivri parça eşya taşıma

yurtiçi kargo express kargo metro kargo filo kargo mng kargo tnt kargo surat kargo dhl kargo ptt kargo

Silivri parça eşya taşıma

Silivri parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere günümüzde birçok global markaların tüm ürün gruplarının taşımacılığını yapan firmamız son derece olumlu bir geçmişse ve itibara sahiptir. Yapılacak taşımacılığa ilişkin profesyonel çözümler üretmekle beraber, en uygun ekonomik şartlar altında hizmet vermeye sizler sayesinde devam etmektedir. Uzun bir geçmişe sahip olan firmamız İSTEK Nakliyat tam 33 yıllık bir birikime sahiptir. Bu tecrübe doğrultusunda firmamızdan alacağınız hizmet kalitesi tartışmasız kaliteye sahip olacaktır. Ki sizlere verilecek hizmette ki tecrübede aynı zamanda sizlerin daha uygun şartlar içerisinde taşımacılık hizmeti almanıza büyük derece de kolaylık sağlayacaktır.

İstanbul’un yoğun bir nüfusa sahip olduğu semtlerden birisi olarak bilinen Silivri çevresi içerisinde firmamız son derece profesyonel anlamda sizlerin taşımacılık ihtiyaçlarını çözümlemektedir. Aynı çevre bölgesinde büyük firmaların taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlarını da beraberinde çözümlemektedir. Alanında öncü, lider firma olmasıyla beraber yapılacak taşımacılık ihtiyaçlarınıza bağlı olarak en uygun fiyat garantisini de sizlere kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra yapılacak taşımacılıklar içinde sözlü ve yazılı olarak tarafınıza gerekli vaatleri sunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi veya fikir alabilmek için doğrudan firmamıza telefon kanalıyla ulaşacak olmanız yeterli olacaktır. Almak istediğiniz teklif türevinde taşımacılığın ne olduğunu açıkça belirtmeli, alanında uzman olan ekibimizden detaylı teklif almalısınız. Bu yöntemler sayesinde ürünleriniz istenilen yerden alınacak olup, Türkiye’nin 81 iline istenildiği gibi büyük kolaylıkla taşınabilecektir.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma sözleşmesi

Nakliyat sözleşmesi olmaz ise olmaz kurallarımızdandır. ( Söz Uçar Yazı Kalır. )

Evden eve nakil işlemi

Mobilya ve beyaz eşya, sökme ve takma işlemleri uzmanıyız. Güzelce ambalajlanan eşyalarınızı araca yükleyerek yeni adresinize aldığımız gibi teslim ederiz.

İSTEK & Müşteri karşılıklı okeyleşme

Ev Taşıma işlemi bizce bittiyse, sizede sorarız, ( yapabileceğimiz başka birşey varmı ? ) sizce'de bittiyse eyer, biz buna karşılıklı okeyleşme diyoruz.

Müşteri memnuniyeti 100 %

İSTEK Nakliyat Olarak, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Çünki; biliyoruzki her taşıdığımız ev, ofis vb. referansımızdır.

Taşıma Hizmetlerimiz

Evden eve eşya taşıma
Evden eve eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 46750 +
Ofis taşıma
Ofis taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 12980 +
Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
İsteğe göre Sigortalı
Sunulan Hizmet : 75750 +
Şehirlerarası eşya taşıma
Şehirlerarası eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 4760 +

Neden İSTEK Nakliyat ?

Her zaman pazarlık payımız var.

Pazarlık sünnettir. Bizden Fiyat teklifi alırken mutlaka pazarlık edin :)

Müşterilerimiz ile helalleşiriz.

Müşterilerimiz ile helalleşmeyi prensip edindik. ( % 100 Memuniyet )

Her işimiz planlı ve prensiplidir.

Hizmetlerimizde, plan ve prensip olmaz ise olmazlarımızdandır.

Dakik nakliyat hizmeti sunarız

Sabah 8:00'da işe başlar, en geç, 16:00'da işimizi bitiririz.

Hakkımızda

İSTEK EVDEN EVE NAKLİYAT.
Parça eşya taşıma ekip çalışmasıdır. Biz ekiplerimize güveniyoruz. Sizde bize güvenin.

Referanslarımızın Bir Kısmı

08.04.2013 tarihinde cihan beyin ofisine istanbul şehir içi taşıma işlemi yapılmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

Sancaktepe Bel. (Cihan bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 95

Ahmet beyin evi 20.06.2013 tarihinden izmirden İstanbula taşınmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

İng Bank Müdürü (Ahmet Bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 100

İSTEK, referanslarımızdan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Referanslarımıza Gözatın