Kağıthane parça eşya taşıma

yurtiçi kargo express kargo metro kargo filo kargo mng kargo tnt kargo surat kargo dhl kargo ptt kargo

Kağıthane parça eşya taşıma

Gündelik hayat içerisinde hepimizin ihtiyaç duyabileceği ve zaman, zaman Kağıthanede parça eşya taşımacılığı konusunda destek almamız gerektiği açıkça görülmektedir. Bu konularda profesyonel destek imkanı sağlayan firmamız geçmişten, bugüne tam 33 yıllık bir deneyime sahiptir. Uzun yılların tecrübesiyle sizlerin ihtiyaçlarını daha üst deneyimler içerisinde gerçekleştiren firmamız son derece prensipli çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Taşınacak ürünün ne olduğu hiçbir anlamda önem arz etmemekle beraber firmamız parça eşya taşıma dahil olmak üzere tüm alanlarda hizmetine devam etmektedir. Taşıma ve lojistik konusunda günümüzde büyük oranda halen global markaların taşımacılığını büyük memnuniyet içerisinde sağlamaya devam etmektedir. Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyen ve tamamen kendi beklentilerinize bağlı kalarak hizmet veren firmamızla son derece güvenilir biçimde çalışabilirsiniz.

İstanbul’un kalabalık bir nüfusuna sahip olan semtlerden birisi bildiğiniz üzere Kağıthane’dir. Kağıthane bölgesinde yaşamını sürdüren kişilerin veya firmaların bu konuda ki tüm ihtiyaçlarını firmamız üzerinden gerçekleştirebilmesi son derece mümkün olacaktır. Ekonomik çalışma prensibinden yola çıkarak daha uygun şartlar altında firmamızdan hizmet alabilmeniz ve gerekli taşımacılıkların sağlanmasını gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Alanında profesyonel ekibiyle sizlere aynı zamanda paketleme gibi önemli hizmetlerde vermektedir. Firmamızla daha detaylı bir şekilde gerek telefon kanalı doğrultusunda, gerekse ofisimizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde net biçimde ne istediğinizi açıkça belirtmeniz sizlerin lehine olacak olup, fiyatların daha uygun olmasına neden olacaktır.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma sözleşmesi

Nakliyat sözleşmesi olmaz ise olmaz kurallarımızdandır. ( Söz Uçar Yazı Kalır. )

Evden eve nakil işlemi

Mobilya ve beyaz eşya, sökme ve takma işlemleri uzmanıyız. Güzelce ambalajlanan eşyalarınızı araca yükleyerek yeni adresinize aldığımız gibi teslim ederiz.

İSTEK & Müşteri karşılıklı okeyleşme

Ev Taşıma işlemi bizce bittiyse, sizede sorarız, ( yapabileceğimiz başka birşey varmı ? ) sizce'de bittiyse eyer, biz buna karşılıklı okeyleşme diyoruz.

Müşteri memnuniyeti 100 %

İSTEK Nakliyat Olarak, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Çünki; biliyoruzki her taşıdığımız ev, ofis vb. referansımızdır.

Taşıma Hizmetlerimiz

Evden eve eşya taşıma
Evden eve eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 46750 +
Ofis taşıma
Ofis taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 12980 +
Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
İsteğe göre Sigortalı
Sunulan Hizmet : 75750 +
Şehirlerarası eşya taşıma
Şehirlerarası eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 4760 +

Neden İSTEK Nakliyat ?

Her zaman pazarlık payımız var.

Pazarlık sünnettir. Bizden Fiyat teklifi alırken mutlaka pazarlık edin :)

Müşterilerimiz ile helalleşiriz.

Müşterilerimiz ile helalleşmeyi prensip edindik. ( % 100 Memuniyet )

Her işimiz planlı ve prensiplidir.

Hizmetlerimizde, plan ve prensip olmaz ise olmazlarımızdandır.

Dakik nakliyat hizmeti sunarız

Sabah 8:00'da işe başlar, en geç, 16:00'da işimizi bitiririz.

Hakkımızda

İSTEK EVDEN EVE NAKLİYAT.
Parça eşya taşıma ekip çalışmasıdır. Biz ekiplerimize güveniyoruz. Sizde bize güvenin.

Referanslarımızın Bir Kısmı

08.04.2013 tarihinde cihan beyin ofisine istanbul şehir içi taşıma işlemi yapılmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

Sancaktepe Bel. (Cihan bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 95

Ahmet beyin evi 20.06.2013 tarihinden izmirden İstanbula taşınmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

İng Bank Müdürü (Ahmet Bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 100

İSTEK, referanslarımızdan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Referanslarımıza Gözatın