Bahçelievler parça eşya taşıma

yurtiçi kargo express kargo metro kargo filo kargo mng kargo tnt kargo surat kargo dhl kargo ptt kargo

Bahçelievler parça eşya taşıma

Kişilerin belirsiz zamanlarda farklı ihtiyaçların giderilmesi konusunda zaman, zaman Bahçelievler parça eşya taşımacılığı konusunda hizmet almak istediği lakin bu konuda hangi firmayla nasıl çalışması gerektiği konusunda oldukça büyük zorluklar çektiği görülmekte ve bilinmektedir. Bu tip durumların üstesinden gelen firmamız sizlerin isteklerini profesyonel biçimde çözümlemektedir. Birden çok avantajı bulunan firmamızı tercih etmemeniz için herhangi bir sebep bulunmuyor. Parça eşya taşımacılığın garantili bir şekilde yapılacak olması bununla beraber en hızlı süreç içerisinde sağlanacak olması veya bu konuyla ilgili paketleme gibi birçok önemli konuların tarafınıza destek verilecek olması sizler için eminiz ki oldukça önemli konular arasındadır. Bahçelievler parça eşya taşımacılığı göründüğü kadar basit olmayan, kendisince titizlik isteyen bir sektördür. Ki firmamız kaliteden ve dürüst çalışma ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermemektedir.

İstanbul Bahçelievler semtinde yaşamını sürdüren kişilerin bu konuyla ilgili her zaman tarafımızdan destek alabilecek olması mümkündür. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız gerek ihtiyaçlarınızı, gerek isteklerinizi anında, yerinde değerlendirerek sizlere teklif niteliğinde iletmektedir. Ki bu şekilde yapmanız gerekenlerle ilgili kafanızda tüm durumu canlandırabileceksiniz. Kurumsal taşımacılık anlayışıyla herhangi bir sorun ve sıkıntı yaşamadan ilgili parçaların istenen bölgeye taşınması konusunda sizlere gerek sözlü, gerekse yazılı olarak bir taahhütname vermekteyiz. Bizim sizlere vermiş olduğumuz güvencenin bedeli 33 yıllık tecrübeye sahip oluşumuzdur. Firmamızla gerek telefon üzerinden, gerekse ofis ziyareti yaparak detaylı biçimde görüşebilirsiniz.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma sözleşmesi

Nakliyat sözleşmesi olmaz ise olmaz kurallarımızdandır. ( Söz Uçar Yazı Kalır. )

Evden eve nakil işlemi

Mobilya ve beyaz eşya, sökme ve takma işlemleri uzmanıyız. Güzelce ambalajlanan eşyalarınızı araca yükleyerek yeni adresinize aldığımız gibi teslim ederiz.

İSTEK & Müşteri karşılıklı okeyleşme

Ev Taşıma işlemi bizce bittiyse, sizede sorarız, ( yapabileceğimiz başka birşey varmı ? ) sizce'de bittiyse eyer, biz buna karşılıklı okeyleşme diyoruz.

Müşteri memnuniyeti 100 %

İSTEK Nakliyat Olarak, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Çünki; biliyoruzki her taşıdığımız ev, ofis vb. referansımızdır.

Taşıma Hizmetlerimiz

Evden eve eşya taşıma
Evden eve eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 46750 +
Ofis taşıma
Ofis taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 12980 +
Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
İsteğe göre Sigortalı
Sunulan Hizmet : 75750 +
Şehirlerarası eşya taşıma
Şehirlerarası eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 4760 +

Neden İSTEK Nakliyat ?

Her zaman pazarlık payımız var.

Pazarlık sünnettir. Bizden Fiyat teklifi alırken mutlaka pazarlık edin :)

Müşterilerimiz ile helalleşiriz.

Müşterilerimiz ile helalleşmeyi prensip edindik. ( % 100 Memuniyet )

Her işimiz planlı ve prensiplidir.

Hizmetlerimizde, plan ve prensip olmaz ise olmazlarımızdandır.

Dakik nakliyat hizmeti sunarız

Sabah 8:00'da işe başlar, en geç, 16:00'da işimizi bitiririz.

Hakkımızda

İSTEK EVDEN EVE NAKLİYAT.
Parça eşya taşıma ekip çalışmasıdır. Biz ekiplerimize güveniyoruz. Sizde bize güvenin.

Referanslarımızın Bir Kısmı

08.04.2013 tarihinde cihan beyin ofisine istanbul şehir içi taşıma işlemi yapılmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

Sancaktepe Bel. (Cihan bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 95

Ahmet beyin evi 20.06.2013 tarihinden izmirden İstanbula taşınmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

İng Bank Müdürü (Ahmet Bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 100

İSTEK, referanslarımızdan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Referanslarımıza Gözatın