Bağcılar parça eşya taşıma

yurtiçi kargo express kargo metro kargo filo kargo mng kargo tnt kargo surat kargo dhl kargo ptt kargo

Bağcılar parça eşya taşıma

Yoğun bir şekilde nüfusun artış içerisinde olması insanların doğal olarak birden çok hizmete ihtiyaç duymasına sebebiyet veriyor. Gündelik hayatta hepimizin ihtiyacı olabilecek sektörler arasında yer alan Bağcılar parça eşya taşıma konusunda firmamız sizlerin tüm isteklerini fazlasıyla çözümlüyor ve taşımacılığınızı verilen garanti faaliyetleri doğrultusunda gerçekleştiriyor. Yapılacak olan taşımacılıkta ürünün ne olduğu firmamız için hiçbir anlamda önem arz etmemektedir. Önemli olan sadece istek ve beklentilerinizin gerçekleşecek olmasıdır. Ki bu durumda hizmet veren firmamız sizlerin büyük beğenisini alarak aynı anlamda büyük memnuniyet ilkesi kazanmaktadır. Bağcılar parça eşya taşımacılıklarında ki fiyat politikası eşyanın boyutuna, kalabalığına aynı zamanda alınacak yerden, gidilecek yer durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul’un tarihi bakımından büyük öneme sahip olan ve nüfus olarak kalabalık semtlerden birisi olarak kabul edilen Bağcılar içerisinde parça eşya taşımaya ihtiyacı olan kişilerin kesinlikle firmamızı tercih etmesini şiddetle tavsiye ederiz. Gerek hızlı çözüm, gerek ekonomik çözümlerle kendi ihtiyaçlarınızı büyük oranda gidermeniz daima söz konusu olacağından dolayı tercih etmenizde ki potansiyelde bir o kadar büyük öneme sahip olacaktır. Firmamızla daha detaylı bir şekilde ön görüşme yapabilir, yapacağınız görüşmelere istinaden tüm isteklerinizin yerinde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu görüşmeleri ister firmamıza ait olan telefon numarasından, ister firmamızın bulunduğu ofisleri ziyaret edip gerekli detayların açıklanmasıyla beraber alanında uzman çalışanımızın değerlendirilmesiyle teklif alabilirsiniz.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma sözleşmesi

Nakliyat sözleşmesi olmaz ise olmaz kurallarımızdandır. ( Söz Uçar Yazı Kalır. )

Evden eve nakil işlemi

Mobilya ve beyaz eşya, sökme ve takma işlemleri uzmanıyız. Güzelce ambalajlanan eşyalarınızı araca yükleyerek yeni adresinize aldığımız gibi teslim ederiz.

İSTEK & Müşteri karşılıklı okeyleşme

Ev Taşıma işlemi bizce bittiyse, sizede sorarız, ( yapabileceğimiz başka birşey varmı ? ) sizce'de bittiyse eyer, biz buna karşılıklı okeyleşme diyoruz.

Müşteri memnuniyeti 100 %

İSTEK Nakliyat Olarak, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Çünki; biliyoruzki her taşıdığımız ev, ofis vb. referansımızdır.

Taşıma Hizmetlerimiz

Evden eve eşya taşıma
Evden eve eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 46750 +
Ofis taşıma
Ofis taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 12980 +
Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
İsteğe göre Sigortalı
Sunulan Hizmet : 75750 +
Şehirlerarası eşya taşıma
Şehirlerarası eşya taşıma
Bireysel & Kurumsal Sigortalı
Sunulan Hizmet : 4760 +

Neden İSTEK Nakliyat ?

Her zaman pazarlık payımız var.

Pazarlık sünnettir. Bizden Fiyat teklifi alırken mutlaka pazarlık edin :)

Müşterilerimiz ile helalleşiriz.

Müşterilerimiz ile helalleşmeyi prensip edindik. ( % 100 Memuniyet )

Her işimiz planlı ve prensiplidir.

Hizmetlerimizde, plan ve prensip olmaz ise olmazlarımızdandır.

Dakik nakliyat hizmeti sunarız

Sabah 8:00'da işe başlar, en geç, 16:00'da işimizi bitiririz.

Hakkımızda

İSTEK EVDEN EVE NAKLİYAT.
Parça eşya taşıma ekip çalışmasıdır. Biz ekiplerimize güveniyoruz. Sizde bize güvenin.

Referanslarımızın Bir Kısmı

08.04.2013 tarihinde cihan beyin ofisine istanbul şehir içi taşıma işlemi yapılmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

Sancaktepe Bel. (Cihan bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 95

Ahmet beyin evi 20.06.2013 tarihinden izmirden İstanbula taşınmıştır. Bizi tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz…

İng Bank Müdürü (Ahmet Bey)

Müşteri Memnuniyeti : % 100

İSTEK, referanslarımızdan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Referanslarımıza Gözatın